Paylaş
Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Başkanı Mikail Kalyoncu Sarımaşe Mah.Sapanca Cad.No : 140 Kartepe Kocaeli adresinde bulunan Kalyoncu Yapı Malzemeleri işyerinin tarasında basın mensuplarını ağırladı.
Basın mansuplarına Artvin yöresine ait has kavurmalı ,kaşarlı ve peynirli malzelerin memleketten getirilerek yapılan pide ikramında bulundu.
Başkan Kalyoncu yaptığı konuşmasında”Ermanistanın kardeş can Azerbaycan’a yaptığı saldırı kınıyorum.Dünya devletlerinin bu haksız saldırısında sessiz kalmasını anlamsız buluyorum.Ermanistanın Karabağ bölgesini terk etmesini gönülden diliyorum.
Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonumuzun Kadın ve Gençlik Merkezi Projemizi etkin yerlerle paylaştık ve çok olumlu eleştiriler alıyoruz.İlerleyen süreçte ilerleme kaydettiğimiz her anı kamuoyu ile paylaşacağız.Bu projemiz tamamlandığında kazanan Artvinli hemşerihlerimiz değil Kocaeli olacaktır.
10.10.2020 Tarih Saat 19 00 planladığımız kızım Edanur&Osman kına gecesi yayınlanan genelgeden dolayı iptal ettik.Nikah merami Tuzla/İstanbul’da olacağından dostlarımızdan gelen talep üzerine İBAN Nosu yayınlamak zorunda kaldık.Dostlarımıza sosyal medya üzerinden davetiyeleri gönderdiğim için şimdiden özür diliyorum.Tüm dostlarımızın anlayışından dolayı özür diliyorum.Evlatlarımıza ömür boyu mutluluklar diler,Cemiyetimize gelen ve gelemiyen tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.
İban No : TR 050001000057699558825001(Edanur Kalyoncu)
Mikail Kalyoncu : 0532 6014108

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir