Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu tarafından organize edilen bir programda; teşkilatta vazife yapan, MHP’ye gönül veren kişilerin katılımı Körfez’de ki iş yerleri; sivil toplum örgütleri aynı anda ziyaret edildi. Programda vazife yapan partililer; belirli gruplara ayrılarak, planlanan program dahilinde cadde cadde-sokak sokak gezerek, inandıkları davayı anlattılar. Sivli toplum örgütlerini, iş yerlerini, kahve haneleri ve çeşitli işletmeleri gezerek, iş yeri sahipleriyle görüşen; fikir alış verişinde bulunan partililer; daha sonra bu görüşmeleri rapor haline getirerek İlçe Başkanı Zeki Gürsu’ya sunacaklar.

200 KİŞİLİK ÇALIŞMA

Yaklaşık 200 kişiyle Körfez’in her bir yerine ulaşan Zeki Gürsu ve ekibi, yaptığı bu çalışma ile adeta Kocaeli ve diğer ilçelerine ‘Örnek bir çalışma’ gerçekleştirmiş oldu. Partinin duayen ismi olan, Kocaeli teşkilatları içinde de büyük bir saygınlığı olan Zeki Gürsu; hastalığını atlattıktan sonra yaptığı bu çalışma ile yine gönülleri fethetmiş oldu.

ÖRNEK İLÇE OLDU

Yaptığı bir birinden güzel etkinliklerle adeta Körfez’de MHP adına destan yazan Zeki Gürsu; bu çalışmalarıyla hem il teşkilatına ve hem de ilçe teşkilatlarına örnek oldu. Her zaman genel başkanın emirlerine harfiyen dikkat eden ve uygulayan Zeki Başkan; aynı zamanda Kocaeli’nde  MHP’ye ilçe binası alan tek ilçe konumda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir