Paylaş

Güney ” Yeni dönem ile birlikte saflarımızı sıklaştırıyoruz”

-Başkan Güney ” İzmit’i alıp, AK Parti’li Başkanı Belsaya Göndereceğiz”

AK Parti İzmit’te İlçe Başkanlığının organize ettiği program kapsamında, mahalle başkanları ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Ak Parti İzmit İlçe Başkanlığı gerçekleşen 5.olağan Kongresinin ardından hız kesmeden teşkilat programlarına başladı. Geçtiğimiz günlerde Antik kapı restoranda düzenlenen programla İlçe yöneticileri, meclis üyeleri ve mahalle başkanlarıyla bir araya gelen Başkan Av.Ali Güney, başarılı bir şekilde gerçekleşen kongre için emeği geçen teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, yeni dönem yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi. Yoğun katılım ile gerçekleşen programda konuşan başkan Güney; ”  İzmit’te bu yönetime, bu gidişatta seyirci kalamayız. Çalışmalarımızın neticesinde İzmit’i alıp AK Partili bir belediye başkanımızı Belsa ya göndereceğiz” mesajı verdi.

Ak Parti Ailemiz Her Geçen Gün Büyüyor

Konuşmalarının devamında Başkan Av.Ali Güney  ; ” AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı olarak yapmış olduğumuz 5. Olağan Kongremizde birlikte olmaktan heyecan ve mutluluk duyduk. AK Parti ailemiz her geçen gün büyüyor ve giderek daha da güçleniyor. Kongremizi sizlerin de katılım ve desteklerinizle yaptık. Şehirde büyük ses getirdik herkese teşekkür ederiz. Özellikle de İlçe başkanlarımızın hepsinin yer aldığı poster geniş taktir buldu. Buradan yeni döneme bakış açımızı görmek mümkün. Yeni dönemde, yeni yönetimimiz ile birlikte bu davaya hizmet etmenin onurunu, hep birlikte yaşayacağız.” İfadelerini kullandı.

Genç Ve Tecrübeli Heyecanlı Bir Ekibimiz Var

41.000 üye 30 + 15 kişilik ekip oluştura bildik. Genel merkezin bayan ve güç kriterine uygun bir liste hazırlamaya gayret ettik.Genç ve tecrübeli heyecanlı bir ekibimiz var. Mahalle başkanlarımız, meclis üyelerimiz ilçe yöneticilerimiz… Bizler büyük bir aileyiz, biriz beraberiz İzmit’te Recep Tayyip Erdoğan’nin temsilcisiyiz! Hangi kademede olursa olsun, AK Parti teşkilatlarında görev almak demek ülkenin ve milletin geleceğinin inşasında sorumluluk üstlenmek anlamına gelir.

Nerede Bir Zulüm Varsa Türkiye Orada

Sizlerin sayesinde bugünün güçlü itibarlı ve kalkınmış Türkiye’sinin inşası gerçekleşiyor. Ulaştırmadan sağlığa, savunma sanayinden enerjiye, kentsel dönüşümden teknolojiye kadar pek çok alanda sayısız dev projeler bir bir hayata geçiyor. Bir taraftan nerede bir zulüm varsa Türkiye orada, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan orada.

102 Mahallede Aktif Olarak Hücresel Çalışmalar Yapacağız

Milletimizin bağrına bastığı çok güçlü bir teşkilat yapısıyla bayrağı ileriye taşıyacağız. Teşkilâtımızdaki özverili ve gayretli arkadaşlarımızın katkısı ile önümüzdeki dönem İzmit’imizi güvenilir, şeffaf, dürüst ve ahlaklı bir belediye ile buluşturacağız.Bu bizim üzerimizdeki en büyük vebal vatandaşımıza İzmit’imize karşı en büyük sorumluluğumuzdur. Bunun için 102 mahallede aktif olarak hücresel çalışmalar yapacağız. Her mahallede çalışma programlarımızı hazırladık. Sandık Bazlı Çalışmalara Seçtiğimiz Pilot Bölgede Başlıyoruz

Toplantı yapmak isteyene kendi ofisimi açarım!

İlçede icra kurulumuz oluşturduk, bürokrasi sorumlularımız oluşturduk. Mahalledeki ilgili bürokrasi alanları ile ilgili sorunların çözümlerini ilgili yöneticilerle çözüme ulaştıracağınız. Mahalle toplantı gruplarımızla ilçe yöneticilerimizin meclis üyelerimizin katılımıyla toplantı yapılmasını önemsiyoruz. Toplantılarımızı düzene koyulmasını istiyorum. Yer sorunu bazı mahalle başkanlarından duyuyorum. Şahsım adına kendi mahallem karabaş Mahallesi’nde kendi ofisimi toplantı yapmak istedikleri taktirde açmaya hazırım!! Meclis üyelerimizden ilçe Teşkilatımıza ve mahalle başkanlarımızla daha bağlantılı bir şekilde siyaset üretmesini istiyoruz.

İzmit’i alıp, AK Parti’li Başkanı Belsaya Göndereceğiz

Genel Merkez, İl – İlçe Başkanlığı ve Mahalle başkanlığı zincirin birer halkasıdır. Mahalle başkanlarımız, mahallelerinde İlçe Başkanı hükmündedir. Bölgenizde ulaşamadığımız elimizin değmediği kimse kalmasın. Bölgemize hakim olalım. Yeni dönem ile birlikte saflarımızı sıklaştırıyoruz. İnandığımız yolda daha kararlı bir şekilde yürüyeceğiz.  Değerli arkadaşlarım, Artık tahammülümüz yok. İzmit’te bu yönetime, bu gidişatta seyirci kalamayız. Çalışmalarımızın neticesinde İzmit’i alıp AK Partili bir belediye başkanımızı Belsa’ ya göndereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir