Paylaş

Vatandaşlarımızın sorunlarına ortak olarak devletimizle bütünleşmeyi sağlayan en sıcak el muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü yürekten kutluyorum.

Tarihler boyunca devletimize ve milletimize uzun yıllar hizmet eden muhtarlarımız; yerel idarenin ve temsilin ilk ve en önemli kademelerindendir. Bölge halkımızın seçtiği yöneticiler olarak mahalle sakinlerinin bütün dinamikleri ile iç içe olup birlikte hareket etmek ve bu memlekete güzel hizmetler sunmak için her alanda gayretle çalışarak geleceğe yönelik vizyonun belirlenmesinde önemli bir görev üstlenmişler. Gebze Ticaret Odası olarak bizler de göreve geldiğimiz günden bu yana muhtarlarımız ile birlikte şehrimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için uyum içinde çalışarak birlikte hareket ediyor, onların sorunlarına çözüm olma noktasında üzerimize düşen görev ve sorumlulukları yerine getirme gayreti içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

19 Ekim Muhtarlar Günü’nde başta Gebze’mizde görevini başarıyla yürüten muhtarlarımız olmak üzere, ülkemizde özveriyle çalışan tüm muhtarlarımıza başarılar diler; bu anlamlı günde şehrimizi güzelleştirecek her çalışmada değerli muhtarlarımızın yanlarında olmaktan duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha belirtirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir