Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından üç mahallenin ortak kullanım alanında yer alan Beyazgül Sokak da yapılan yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ilçe genelinde yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. Belediye Başkanı Kocaman’ın talimatıyla Fatih Sultan Mehmet, Rahmiye ve Köseköy Mahallerinin ortak ve yoğun bir şekilde kullandığı Beyazgül Sokak da başlayan yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Belediye Başkanı Kocaman, darlığı nedeniyle yaya ve araç trafiği konusunda risk oluşturan Beyazgül Sokak da çalışmaların başlaması talimatını verdi. Yer sahiplerinden rıza alınarak, imar sınırına kadar genişletilen Beyazgül Sokak da yaya ve araç trafiği için güvenli hale getirme çalışmalarına start verildi.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Fatih Sultan Mehmet, Rahmiye ve Köseköy Mahallerinin ortak ve yoğun bir şekilde kullandığı 600 metre uzunluğundaki Beyazgül Sokak da yol genişletme çalışmaları hakkında Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman; “Kartepeli hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda burada çalışmalara start verildi. En kısa sürede yol genişletme çalışmaları tamamlanarak hizmete sunulacaktır. Yaya ve araç geçişleri daha güvenli hale gelecektir. Hemşehrilerimizin önce güvenli ulaşımı sonra da konforlu yollar bizim için önemli” açıklamasında bulundu. Yol genişletme çalışmalarının tamamlanması sonrasında asfalt serimi ve kaldırımlar yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir