Paylaş

CHP Kocaeli İlçe Başkanları toplantısı için bir araya gelen CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve ilçe başkanları, İzmir’de yaşanan depremin ardından gelişmeleri anbean takip ettiklerini belirterek her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.Parti çalışmalarının masaya yatırıldığı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İlçe Başkanları Toplantısı, partinin il örgütü binasında gerçekleştirildi. CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, CHP İl Sekreteri Bülent Sarı ve CHP İlçe Başkanları, merkez üssü İzmir Seferihisar olan şiddetli depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dileyerek, depremi yaşayan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletti.

DESTEĞE HAZIRIZ

CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, “Tüm örgütüm adına İzmir’de yaşanan ve birçok bölgede hissedilen deprem için geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yitirdiğimiz canlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Depremden en fazla etkilenen yer İzmir oldu. CHP İzmir İl Örgütü ile irtibat halindeyiz. Kocaeli İl Örgütü olarak tüm gücümüzle desteğe hazır olduğumuzu ilettik” dedi.

EN İYİ BİZ ANLARIZ

Başkan Yıldızlı, “Can kaybının artmaması ve enkaz altındaki vatandaşlarımızın bir an önce kurtarılabilmesi en büyük dileğimiz. Asrın felaketini Kocaeli’de yaşayanlar olarak, depremin açtığı o büyük yaraları en iyi biz anlarız. İzmir halkı başta olmak üzere, depremi çevre illerde ve bölgelerde hisseden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir