Paylaş

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yakından takip ediyor. Başkan Sezer; Yukarı Halıdere’de mezarlık mevkiinde yapına başlanan yağmur suyu V kanal çalışması ile Yukarı Ulaşlı’da köprüden Balaban’a kadar devam edecek olan 2,5 km’lik ‘beton yol’ çalışmasını yerinde inceledi.

YUKARI HALIDERE VE ULAŞI İÇİN ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR

Çalışmalar hızlı bir şekilde devam ederken, Yukarı Halıdere’de mezarlık mevkiinde yapılan v kanal çalışmasıyla yağmur suyunun tahliyesi sağlanmış olacak ve su baskınları önlenecek. Yukarı Ulaşlı’da da köprüden Balaban’a kadar yaklaşık 2,5 km’lik yolun ‘beton yol’ olarak yapılması çalışmasına başlanmıştı. Çalışma kapsamında yol da; genişletme, temizleme ve stabilize serimi çalışması büyük ölçüde tamamlandı. Yakın zamanda beton atılmasına da başlanacak.

BAŞKAN SEZER, BAŞKAN BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Yukarı Halıdere’de yapına başlanan yağmur suyu V kanal çalışması ile Yukarı Ulaşlı’da köprüden Balaban’a kadar devam edecek olan 2,5 km’lik ‘beton yol’ çalışmasını yerinde inceledik. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’a ve emeği geçenlere teşekkür ederim” ded

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir