Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından üç mahallenin ortak kullanım alanında yer alan Beyazgül Sokak bitişik yandaki yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla Fatih Sultan Mehmet, Rahmiye ve Köseköy Mahalle sakinlerinin ortak ve yoğun bir şekilde kullandığı Beyazgül Sokak da başlayan yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban’dan bilgi aldı.

ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, darlığı nedeniyle yaya ve araç trafiği konusunda risk oluşturan Beyazgül Sokakta yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Beyazgül Sokak üzerinde yer sahiplerinin rızası alınarak, imar sınırına kadar genişletme çalışmalarına start verildi. Hızla devam eden çalışmaların sonunda Beyazgül Sokakta yaya ve araç trafiği için güvenli hale gelecek.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Üç mahallenin ortak kullanım alanı içerisinde yer alan Beyaz Gül Sokakta yapılan çalışmaları değerlendiren Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Fatih Sultan Mehmet, Rahmiye ve Köseköy Mahallelerimiz tarafından ortak kullanılan 600 metre uzunluğundaki Beyazgül Sokaktaki çalışmalarımız hızla ilerliyor. Halkımızın huzuru ve trafik güvenliğini hem de yol konforunu sağlamak için ekiplerimiz titizlikle çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir