Paylaş

Kartepe Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında örnek projeleri arasında yer alan “Hoşgeldin Bebek” ziyaretleriyle Kartepe’nin Yenidoğan ebeveyni ailelerini mutlu ediyor.

Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik kapsamında örnek projeleri arasında yer alan ve yıllardır devam eden “Hoşgeldin Bebek” ziyaretleri Covid-19 önlemleri alınarak, kontrollü bir şekilde yeniden başladı. İlk anlarından itibaren Kartepeli hemşehrilerinin yanında olan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ara verilen “Hoşgeldin Bebek” projesini yeniden başlattı.

KOCAMAN’DAN MEKTUP

Hoşgeldin bebek ekibi tarafından ziyaret edilen aileye Kartepe  Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın kendi el yazısıyla kaleme aldığı mektubun da yer aldığı, çocuk sağlığına uygun Sağlık Bakanlığı onaylı hediye paketleri takdim ediliyor. İçerisinde Su biberonu, mama biberonu, emzik tutmacı, emzik, çıngırak, Türk Bayrağı, emzirme örtüsünün yer aldığı hediye paketleri ile Kartepe’de yenidoğan her bebeğe hoş geldin deniliyor.

MUTLULUĞA ORTAK OLUNUYOR

Belediye Başkanı Kocaman’ın selamı ve hayırlı olması dileğiyle teslim edilen “Hoşgeldin Bebek”  setinin yanı sıra anne ve bebeğin sağlığı ile ilgili bilgiler verilirken, bebek ziyaretleri de sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılmasına özen gösteriliyor. Kartepeli ebeveynler yeniden başlayan yenideoğan bebek ziyaretlerinden memnun olduklarını ifade ederek, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a teşekkürlerini ilettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir