Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Örgütü, partinin 37. Olağan Genel Kurultayı’nda dayanışma örneği göstererek destekledikleri CHP PM üyesi Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, CHP PM üyesi Rıfat Nalbantoğlu ve CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca’yı ağırladı. CHP Parti Meclisi üyesi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Zeki Karakadılar, CHP İlçe Örgütü Başkanları ve kurultay delegelerinin ev sahipliğinde ziyaret sebebi ile CHP Kocaeli İl Başkanlığı’nda bir toplantı düzenlendi.

HER DAİM DAYANIŞMAYI SÜRDÜRÜYORUZ

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, “İktidara yürüdüğümüz bu dönemde örgütlerimizle gösterdiğimiz dayanışmayı her daim sürdürüyoruz. 37. Olağan Genel Kurultayı’mızda da bunun en güzel örneğini sergiledik. Bu kıymetli ziyaretten ötürü Parti Meclisi üyesi Bursa Milletvekilimiz Nurhayat Altaca Kayışoğlu’na, Parti Meclisi üyemiz geçmiş dönem İzmir İl Başkanımız Rıfat Nalbantoğlu’na ve Bursa İl Başkanımız İsmet Karaca’ya tüm CHP Kocaeli ailesi adına teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

HALKIMIZIN YANINDAYIZ

CHP PM üyesi Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu ise, “27. Olağan genel kurultayımızda Kocaeli örgütümüze bizlere vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür etmek için buradayız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm kademelerimizle halkımızın yanında olmak için var gücümüzle sahadayız. Türkiye’nin her yanında esnaf ve kobi ziyaretleri gerçekleştiriyor, onların sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm önerilerini hazırlıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak kendi içimizdeki dayanışma gücümüzle halkımızın yanında olmamız bizleri iktidara taşıyan güç olacaktır” dedi.

İZMİR’DEKİ DAYANIŞMA ÖRNEK OLDU

CHP PM üyesi Rıfat Nalbantoğlu ise, “Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve onun dayanışma gücüne ihtiyacı var. İzmir’de yaşanılan depremde belediyelerimizin, örgütlerimizin ortaya koyduğu dayanışma gücüyle halkımızın yanında olduk. Bu kadar kısa sürede organize bir şekilde hareket ederek yaraları sarabilmek işte bu dayanışma gücünden kaynaklı. Bu konuda tüm Türkiye’ye örnek olduk ve tüm gücümüzle halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

GURUR VERİCİ

CHP PM üyesi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ise, “İktidara yürüdüğümüz son kurultayımızda parti meclisine seçilmek hepimiz için gurur vericiydi. Bizler yeni bir anayasa için, parlamenter sistem için, Türkiye’yi saran kara buluttan, ekonomik buhrandan ve siyasal toplumsal krizden kurtararak çağdaş uygarlığa ulaştırmak için parti meclisinde görev aldık. Böylesine bir mücadele, böylesine bir yarış içerisinde çalışmalarımızı aralıksız büyük bir dayanışma içerisinde sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

KOCAELİ BURSA DOSTLUĞU

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca ise, “Bizler uzun soluklu bir siyasi hayat sürüyoruz. Gerekse İl Başkanımız Harun Özgür Yıldızlı ile gerekse birçok değerli büyüğümüzle Kocaeli’de sağlam dostluklar geliştirdik. Tarihi bir sorumluluğu üstlenerek hepimiz bu zorlu yolculuğunda içerisinde yer alıyoruz. Birbirimize verdiğimiz destek ve ortaya koyduğumuz dayanışma gücü ile her daim halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir