Paylaş
Kent genelinde asfalt sezonunun bitmesine yakın her fırsatı değerlendirerek çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi son olarak Yeşilova Mahallesi Üzmez Sokak’ta bölge trafiğini rahatlatan bir çalışmaya imza attı
İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde yaptığı asfalt çalışmalarıyla 2020 yılına adeta damga vurdu. Yıllardır asfalt yüzü görmeyen ve asfaltı olmayan birçok yolu asfaltla tanıştıran İzmit Belediyesi asfalt sezonunun bitmesine yakın havaların iyi seyretmesini fırsat bilerek Yeşilova Mahallesi Üzmez Sokak’ta 400 metre uzunluğundaki yolu komple asfaltladı.
ÜZMEZ SOKAK ASFALTLA TANIŞTI
Yapılan bu çalışmayla birlikte Kandıra yolu üzerinden Yeşilova’ya girişlerde yaşanan yoğun trafik karşısında Üzmez Sokak’ın asfaltla tanışması özellikle sürücüler için iyi bir alternatif oldu. Ayrıca yıllardır asfalt dökülmeyen bakımsız kalan yolun yeni haliyle birlikte bölge halkı da duyduğu memnuniyeti ifade etti. 400 metre uzunluğundaki yola 800 ton sıcak asfaltın serilmesiyle birlikte tamamlanan çalışmaların ardından İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarının kent genelinde aralıksız devam ettiği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir