Paylaş

İzmit Belediyesi whatsapp ihbar hattı üzerinden iletişime geçerek, çocukları Berkay’ın doğum günü için pasta isteyen karantinadaki Ercin ailesini unutmayan Başkan Hürriyet, 11. yaşına basan küçük Berkay’a doğum günü sürprizi yaptı

Covid-19 salgını sebebiyle ailesiyle karantinada olan küçük Berkay’ın 11. yaş gününü kutlamak için whatsapp ihbar hattı üzerinden İzmit Belediyesine ulaşan baba Serdar Ercin, Başkan Hürriyet’ten pasta ricasında bulundu. Mesajda; ‘‘Hayırlı akşamlar Başkanım Fatma Kaplan Hürriyet, ben Serdar Ercin. Eşim Fatma ve oğullarım Berkay ve Sefa, bizler evde karantinadayız. Pazartesi günü oğlum Berkay’ın doğum günü, sizden ricamız küçük bir pasta. Saygılarımızla.’’ yazıyordu. Başkan Hürriyet’in isteğiyle  hemen harekete geçen İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri küçük Berkay’ın evine giderek sürpriz doğum günü yaptı.

 PANDEMİ KURALLARINA DİKKAT EDİLDİ

 Karantina sebebiyle doğum gününü kutlayamayan Berkay’a doğum günü sürprizi hazırlayan ekipler, ellerinde pasta ile Ercin ailesinin kapısını çaldı. Pastayı Ercin ailesine teslim ederken kimseyi riske atmamak adına dikkatli davranan ekipler, temasta bulunmayarak pandemi kurallarına uygun bir kutlama hazırladı. Kapı önünde yapılan sürpriz kutlama, karantinadaki aileye ve küçük Berkay’a moral desteği verirken, doğum günü pastasıyla neşesi yerine gelen Berkay ve ailesi kendilerini unutmayan Başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir