Paylaş

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin dört bir tarafında sokak yıkama ve dezenfekte işlemlerine devam ediyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çarşı merkezi ve köylerde sokak yıkama ve dezenfekte işlemlerini programlı olarak sürdürüyor. Vatandaşlar için daha sağlıklı ortamlar oluşturmak adına özverili olarak çalışmalarını sürdüren ekipler, sabahın erken saatlerinde başladıkları yıkama ve dezenfeksiyon çalışmaları ile sokakları daha temiz hale getirdi.

CAMİİ VE OKUL BAHÇELERİ

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı sokak ve caddeler, İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından belirli periyotlarla yıkanarak dezenfekte edilmeye devam ediyor. Gerçekleştirilen çalışmalar ile vatandaşların gönül rahatlığıyla kullanabileceği alanlar oluşturuluyor. Bu sabah erken saatlerde başlayan yıkama çalışmaları ile Gündoğdu Mahallesi, Hacıhızır Mahallesi, Serdar Mahallesi, Tavşantepe Mahallesi, Çukurbağ Mahallesi, Mehmet Ali Paşa Mahallesi ve Yenişehir Mahallesinde belirlenen sokak ve caddelerin yanı sıra camii ve okul bahçeleri de daha temiz ve güvenli hale getirildi.

GECE MESAİSİ

Ülkemizde olduğu gibi kentimizde de vaka sayılarının artması nedeniyle çalışmalarına hız kazandıran Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, gece mesaileri ile sokakları pırıl pırıl yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda ekipler vatandaşların sosyal alanlarından olan kapalı Pazar alanları ve yoğun olarak kullandıkları sokak ve caddelerde yıkama işlemi gerçekleştirdi. Kent Merkezi’nde gerçekleştirilen gece mesaisinde yıkama ve dezenfeksiyon çalışmaları ile Yürüyüş Yolu, Hürriyet Caddesi, İnönü Caddesi, Atatürk Bulvarı, Bağdat Caddesi, Turan Güneş Caddesi tertemiz oldu. Sokak sokak dezenfekte çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi ekipleri, vatandaşlardan tam not aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir