Paylaş

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, sadece Gebze’nin değil Tokyo Olimpiyat Oyunlarında karatede erkekler kumite 67 kiloda gümüş madalya kazanarak ülkemizin ve şehrimizin gururu olan milli karateci Eray Şamdan ve Antrenörü Adnan Şamdan’la biraraya geldi ve genç sporcunun başarısını kutlayarak, altın hediye etti.

Tebrik ziyaretine CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan da katıldı. Tarhan, bir ülkenin sportif alanda kazandığı başarıların olimpiyat madalyaları ile taçlandığını söyledi ve “Eray Şamdan, değerli babası Adnan Şamdan’ın antrenörlüğü ve özverili çalışmalarıyla ülkemizin ve şehrimizin gururu oldu. Biz inanıyoruz ki Eray ileride şehrimize olimpiyat altın madalyasını ve dünya şampiyonluklarını da getirecektir.” dedi.

Eray Şamdan, CHP heyetinin ziyaretinden büyük bir onur ve gurur duyduğunun altını çizdi ve “Değerli vekilimiz her zaman spordan ve sporcudan yana olduğunu bizlere hissettirmektedir. CHP Gebze İlçe Başkanı ve örgütü ile Vekilimizin nazik ziyareti bizi onurlandırdı. Şehrin ve hemşerilerimizin temsilcisi olmak ve başarılara imza atmak benim en temel motivasyonum. Şimdi Dubai’de düzenlenecek Dünya Şampiyonasında altın madalyayı almaya odaklandım. Tek hedefim bu. Elbette gelecek yıllarda ülkemize olimpiyatta da altın madalyayı getirmek istiyorum.” diyerek Tarhan ve beraberindekilere teşekkür etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir