Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Milli Eğitim Komisyonu Üyesi Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Kartepe genelinde ilk, orta ve lise okul müdürleriyle bir araya geldi.

TBMM Milli Eğitim Komisyonu üyesi Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman ve AK Parti İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ilçe genelinde ilk, orta ve lise okul müdürleriyle istişare toplantısında buluştu.

Programda konuşan Başkan Kocaman “Eğitime, öğretime, gençlerimize verdiğimiz destek devam edecek. İstişare toplantısında bir araya gelmek istedik, her zaman sizlerin yanında olacağız. Salgın hastalığın seyrini alınacak tedbirleri, okullarımızın ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını konuşmak için bir araya geldik” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekilimiz Mehmet Akif Yılmaz ise “Konu eğitim olunca akan sular durur. Elimizde ki tüm imkanlarla sizlerin yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir en iyi şekilde eğitilmeleri için herşeyimizi seferber ederiz. Pandemiden tüm dünya etkilendiği gibi ülkemizde etkilendi. Özellikle eğitim alanında çocuklarımıza uzaktan eğitim verilebildi. Bu yeni süreçte tedbirlere titizlikle uyarak inşallah bu dönemi geride bırakacağız” açıklamasında bulundu.

Kartepe Antik Köfte’de gerçekleşen toplantıda okul müdürleri kendi görüş ve fikirlerini iletme imkanı bulurken, eğitim ve gençlerle ilgili yapılması gerekenler için destek sözü aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir