Paylaş

Saha çalışmalarını hızlandıran İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, hafta sonu da İzmit, Körfez, Çayırova ve Dilovası’ndaydı. Dernek programlarına ve taziye ziyaretlerine katılan Yıldız, geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybeden CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir’i de son yolculuğuna uğurladı.

Olası erken seçim hazırlıkları için yoğun bir çalışma sergileyen İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve ekibi hafta sonu da sahadaydı. Yıldız’ın ilk adresi Kocaeli Trabzonlular Derneği oldu. Kocaeli Trabzonlular Derneği 17. Genel Kurul toplantısına İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ile birlikte katılan Şanbaz Yıldız, dernek üyeleriyle sohbet etti. Daha sonra İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli ve Körfez ilçe başkanı Cahit Sürüm’le birlikte Kocaeli Erzurumspor Taraftarlar Derneği açılışına katılan Şanbaz Yıldız hemşeri derneklerinin önemini vurguladı.

AYDEMİR’İ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Pazar gününü Çayırova ve Dilovası’na ayıran Şanbaz Yıldız, bir süredir tedavi gördüğü hastanede annesi Naciye Uzunal’ı kaybeden İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal ve ailesine taziyelerini iletti. Çayırova’dan Dilovası’na geçen Şanbaz Yıldız geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybeden CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir’in Orhangazi Camii’deki cenaze namazına katıldı. Yıldız, Aydemir’i son yolculuğuna uğurlayarak kederli ailesi, yakınlarının acılarını

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir