Paylaş

Geçtiğimiz hafta Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün partisinin Sakarya İl ve Karasu İlçe teşkilatıyla birlikte BMC için tahsis edilen 2.200 dönümlük denize sıfır arazinin imara açılacağı iddiaları üzerine Karasu’da yaptığı çarpıcı açıklamalar ardından AK Partiden çok sayıda vatandaşın istifa edip Gelecek Partisine katılması gündeme bomba gibi düştü.

‘’SİYASİ ARAYIŞLARIN YENİ ADRESİ GELECEK  PARTİSİ’’

AK Partiden istifa edip Gelecek Partisine katılan 30 yeni üyenin katılım töreninde konuşan  Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, Gelecek Partisine toplu katılımların yükselerek artacağına inandığını söyledi. Sevindik, “Türkiye’de siyasetin, ekonominin çıkmazda olduğu, insanımızın yarına dair bir güven ve umut problemi yaşadığı bir zaman diliminde, başta Ak Parti seçmeni olmak üzere bütün partilerin tabanında yeni siyasi arayışlar var. Bu siyasi parti arayışlarının neticesinde bugün partimize toplu katılım oldu. Bu katılımlar hem umutlarımızı diri tutmamızı hem sorumluluğumuzu artırıyor hem de yarına dair daha çok çaba göstermemiz gerektiğini ortaya koyuyor” ifadelerini kullandı.

‘’MİLLETİMİZİN EMRİNDE VE HİZMETİNDEYİZ’’

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik sözlerine şöyle devam etti; “Milletimizin emrinde ve hizmetinde yürüdüğümüz bu yolda aramıza yeni katılan yeni üyelerimize hoş geldiniz diyorum. Partimiz temel hak ve özgürlüklerin korunduğu, ayrımcılıkların son bulduğu, adil ve müreffeh bir Türkiye vizyonu Gelecek teması ile yola çıkmıştır. Türkiye’nin çözülemeyecek olan hiçbir sorunu yoktur. Sayın Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde gece gündüz demeden tüm teşkilatımızla insanlarımızın sıkıntılarına ortak seslerine soluk oluyoruz. Birlik ve beraberlik içinde şehrimizin geleceğine değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

‘’YENİ KATILIMLAR BİZLERİ GÜÇLENDİRİYOR’’

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ise yeni üyelerin kendilerine güç vereceğini, ilçe teşkilatı olarak Karasu için hep birlikte daha güçlü çalışacaklarını vurguladı. Salim Direk “Bu yeni katılımlar ile teşkilat olarak hedefimize daha çok yakınlaştık ve güçlendik. Bu katılımlar müjdeleri de beraberinde getiriyor. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun gösterdiği gelecek temalı hedeflerin hemşerilerimiz tarafından desteklendiğinin birer göstergesidir. Dikkat ederseniz partimize her bölgeden katılımlar gerçekleşmekte. Sakarya’da ve ilçemiz Karasu’da partimize katılımlar sürecek.” ifadelerini kullandı.

İktidar partisinden istifa edip Gelecek Partisine katılan 30 Yeni Üyenin Rozetlerini Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve Sakarya İl Kadın kolları Başkanı Sevinç  Görmez düzenlenen bir törenle birlikte taktılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir