Paylaş

2021-2022 eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşılırken her okul geçirdiği yılın değerlendirmesini yapma sürecine girdi. Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, bu yıl gerçekleştirdiği Avrupa Mesleki Beceriler Haftası ve Bahar Şenliği ile tüm Kocaeli’de adından söz ettirmeyi başardı.

Okul Müdürü Hüseyin Gürlagap, bu vesileyle yaptığı açıklamada şenliğin hazırlık süreci ve gerçekleştirilmesinde emeği geçen ve katkısı bulunan isimlere teşekkürlerini sunduklarını dile getirdi. Gürlagap’ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Okul olarak ilkini düzenlediğimiz ve gelenekselleşmesi adına çaba sarf edeceğimiz bu etkinliğin hazırlanması ve gerçekleştirilmesi sürecinde pek çok isim bize katkı sundu. Öncelikle tüm öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize çabaları için teşekkür ediyorum. Ayrıca hem destekleriyle hem de bilfiil etkinliğin içinde bulunarak değerli katkılarını sunan Sumo Tekstil’in Sahibi Sami Karağaç’a, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sadık Uysal’a, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Murat Yavuz’a, Kocaeli Üniversitesi Eğitim Bilimleri Temel Eğitim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Elif Çelebi Öncü’ye, Çocuk Kasabası Anaokulu’nun Kurucusu Ayşenur Kahraman Aytekin’e, İhlas Haber Ajansı Kocaeli Bölge Müdürü Refik Fidan’a, Gölcük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayşe Tuğba Sarıgül’e, Alev Şenol Dikimevi’nin Sahibi Alev Şenol’a, STM Genel Müdürü Sibel Moralı’ya, Şair ve Yazar İhsan Sönmez’e, Suzan Dikimevi’nin Sahibi Suzan Dilber’e Köşkerler Çelik Halat’ın Sahibi Sami Köşker’e, Şencan Copy’in Sahibi Mehmet Çankaya’ya, Sarıoğlu Kuyumculuk’un Sahibi Hasan Zeki Sarı’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir