Paylaş

Başiskele Belediyesi, ilçenin dört bir tarafındaki park ve bahçeler başta olmak üzere kentin tüm yeşil alanlarında çalışmalarını aralıksız sürdürerek doğal ve estetik işlere devam ediyor.

PERİYODİK BAKIM VE ONARIM

Yaz sıcaklarının yaşandığı ilçede çalışmalarını hızlandıran Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çim biçme, yabani ot temizleme, mıntıka temizliği, çocuk oyun grupları tamiri ve bakımı, kent mobilyalarının bakımı gibi birçok çalışmayı periyodik olarak sürdürürken zamanla boyası dökülen ve paslanan çocuk oyun gruplarının ve halı sahaların boyama işlemini de gerçekleştiriyorlar.

ÇOCUKLAR İÇİN DAHA SAĞLIKLI VE GÜVENLİ PARKLAR

Geleceğin hazinesi olan çocukların daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda vakit geçirebilmeleri adına Başiskele Belediyesi tarafından kentin birçok noktasında bulunan parklardaki oyun gruplarının eksikleri gideriliyor ve tamirleri yapılıyor.  Oyun gruplarındaki ve halı sahaların demirlerinin pas ve kirliliği temizlenerek boyandı. Çocuklar için daha sağlıklı ve güvenli hale getirilen park ve bahçeler estetik görünüme de kavuşturuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir