Paylaş

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçedeki okullarda düzenlenen kermeslere katılarak destek oluyor.

Başiskele’de eğitim camiasına her türlü maddi ve manevi desteği sağlayan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimiyle birlikte Yeniköy Hayat İlk ve Ortaokulu ile Yuvacık İlkokulu’nun kermeslerine katılım gösterdi. Okul Aile Birlikleri’nin koordinesinde yapılan kermeste Başkan Özlü, büyük küçük hemşehrileriyle bir araya geldi. Eğitime destek için kermesten alışveriş de yapan Başkan Özlü, Başiskeleli komşularıyla bol bol hasbihal etti.

ÇOCUKLARDAN YASİN ABİLERİNE YOĞUN İLGİ

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın sona ermesine sayılı günler kala tatil havasına giren öğrenciler, Yasin Abileriyle bir araya gelmenin sevincini de yaşadılar. Kentte gençlerin Yasin Abisi olarak büyük beğeni ve takdir toplayan Başkan M. Yasin Özlü, okul ziyaretinde de kardeşlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Keyifli ve eğlenceli anlara sahne olan buluşmada Yasin Abi, çocukların futbol toplarını imzalama isteğini yerine getirdi. Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ayakkabı bağcığı çözülen bir kardeşinin ayakkabı bağını kendi elleriyle bağladı.

BAŞKAN ÖZLÜ: KERMESLER DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN BİRİ

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü kermes ziyaretlerinde yaptığı açıklamada, kermeslerin birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanıın en güzel örneklerinden biri olduğunu vurgulayarak, “Başiskele’mizde 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın kermese sahip çıkmaları toplumumuzdaki yardımlaşma duygusunu bir kez daha görmemize vesile olmaktadır. Özellikle eğitime ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın hayrına yapılan kermesleri çok önemsiyor ve destekliyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir