Paylaş

Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ramazan ayında Kocaeli ziyaretinin ardından geçen hafta da Çayırova’da fabrika işçilerini ziyaret gerçekleştirmişti.

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır yeni yapılanmaya ve ilçe başkanlıklarında da revizyona devam ediyor. Geçtiğimiz ay Çayırova ve Dilovası atamalarının ardından çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Başkan Çakır, Gölcük İlçe Başkanlığı’na yeni bir atama gerçekleştirdi.

Teşkilatların aktif çalışabilmesi için yapılan revizyonlar ile Gölcük İlçe Başkanlığına Ayşe Küpeli atandı. Küpeli,yetki belgesini Kocaeli İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Serap Çakır’ın elinden aldı.İl Başkan Yardımcılarınında hazır bulunduğu yetki belgesi teslimi sonrasında bir açıklama yapan Başkan Küpeli, kendisine duyulan güven nedeniyle teşekkür ederek, “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve İl Başkanımız Sayın Serap Çakır başta olmak üzere süreçte emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ülkemiz de yaşanan sıkıntılardan kurtulmak adına bende birşeyler yapmak istedim.Aktif ve enerjik bir şekilde çalışarak Gölcük’te partimizi hak ettiği noktaya taşımak için ekip arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katacağız. ” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir