Paylaş

Derince Belediyesi ve Derince Lisesi Mezunları Derneği’nin 60 Evler Gösteri Merkezi’nde düzenlediği ‘Türk Müziği Konseri’ coşku içerisinde geçti

Türk Müziği Konseri

Yaz dönemi ile birlikte hız kazanan kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında Derince’de birbirinden önemli organizasyonlar düzenleniyor. Bu kapsamda Derince Belediyesi ve Derince Lisesi Mezunları Derneği’nin organize ettiği Türk Müziği Konseri büyük beğeni topladı. 60 Evler Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen konseri Derince Kaymakamı Meftun Dallı, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, Derince Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Necdet Meriçli, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar ilgiyle takip etti.

Başkan Aygün, Tebrik Etti

Ünlü Koro Şefi Erbil Aydın yönetiminde Aslı Karadağ, Elif Sarı, Eren Kargıner Kolaylı, Ebru Durak, Kubilay Erbaş, Erdem Üçgen, Ebru Çetiner, Halit Yiğit Ekşi, Arif Akifoğlu, Nilgün Özyuva ve Nilgün Bektaş’tan oluşan koronun sahne aldığı konserde birbirinden güzel eserler seslendirildi. Konserin ardından koro üyelerini tek tek tebrik eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptığı konuşmada “Bugün ilçemizde Derince Lisesi Mezunları Derneği ile birlikte çok güzel bir etkinliğe daha imza attık. Bu güzel programda sahne alan sanatçılarımızı ve organizasyonda emeği geçenleri gönülden kutluyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir