Paylaş

STK buluşmalarını sürdüren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, son olarak Kocaeli Yörükleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne konuk oldu

STK Buluşmalarına Devam Ediyor

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçe genelinde sivil toplum kuruluşları nezdinde başlattığı ziyaretlerine devam ediyor. Kentin dinamikleri ile bir araya gelerek, istişarelerini sürdüren Başkan Aygün, derneklerle olan buluşmalarına önem veriyor. Başkan Aygün bu bağlamda son olarak Türkiye Yörükler Konfederasyonu Başkanı Mehmet Özer, Kocaeli Yörükler Derneği Başkanı Fahri Akyol, Fatih Sultan Mahalle Muhtarı Mutlu Karakaş ve dernek yönetiminin konuğu oldu.

Dernek Binasında Ziyaret

Fatih Mahallesi’nde yer alan dernek binasında gerçekleşen buluşmada Başkan Aygün’ün yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri Kenan Yalçın, Mustafa Morgül, ilçe yöneticileri ve teşkilat mensupları da hazır bulundu. Kocaeli Yörükler Derneği’nde gerçekleşen programda geride kalan süreçte hizmete sundukları ve yapımı devam eden projeleri de aktaran Başkan Aygün, hemşehri dernekleriyle istişareye önem verdiklerini söyledi. Dernek Başkanı Akyol da Derince’ye kazandırdığı projeler dolayısıyla Başkan Aygün’e teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir