Paylaş

Başiskele’de 7’den 77’ye büyük küçük her kesimden hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam eden Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, istişare kültürünü kent geneline yayıyor.

Başiskeleli komşularıyla iç içe olmaya büyük özen gösteren Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, komşularının istek, talep ve sorunlarını birinci ağızdan dinleyerek süratli bir şekilde talepleri yerine getiriyor. Katılımcı belediyecilik modeliyle ilçede yapılan güzel işlere hemşehrilerini ortak ediyor. 7’den 77’ye tüm hemşehrilerinin fikir ve görüşlerini dinleyen Başkan M. Yasin Özlü, her bir mahallenin ihtiyaçlarına ve komşularının taleplerine göre ilgili ekiplere anında talimatlar veriyor.

TEVAZU VE SAMİMİYETLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Başkan Özlü, kent genelinde sık sık gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri, çay sohbetleri, mahalle ziyaretleri, site toplantıları, hasta ve yaşlı ziyaretleri,  gençlerle baş başa gibi programların yanı sıra sahadaki çalışmaları yerinde inceleme sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da hasbihal ediyor gönüllere dokunuyor. Özellikle minik kardeşlerinin gülümsemesine vesile olan gençlerin Yasin abisi, hem yaptığı hizmetler hem de tevazusu ve samimiyetiyle gönüllere dokunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir