Paylaş
Vali Seddar Yavuz, kurum ziyaretleri kapsamında TÜİK Bölge Müdürlüğü ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
İlk olarak TÜİK Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, burada Bölge Müdürü Tahir Olcay, İdari ve Mali İşler Grup Müdürü Ergun Erdoğan, Ekonomik Araştırmalar Grup Müdürü Emrah Güler, Sosyal Araştırmalar Grup Müdürü Orduhan Bakşi tarafından karşılandı.
Türkiye İstatistik Kurumunun yürüttüğü çalışmalar ile ilimize ait bazı istatistiki verilerin de değerlendirildiği ziyaretin ardından Bölge Müdürü Tahir Olcay Vali Yavuz’a ziyaretlerinden onur duyduklarını belirterek teşekkür etti.
***
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Ziyaret Edildi

***

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, yürütülen çalışmalar hakkında Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın’dan bilgi aldı.
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın ve Tekniker Ahmet Gençoğlu tarafından karşılanan Vali Yavuz, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü makamına geçerek bir süre İl Müdürü İlhan Aydın ile görüşme gerçekleştirdi.
İl Müdürü İlhan Aydın’ın kurumun çalışmalarına ilişkin bilgi verdiği ziyarette Vali Yavuz, görevi başındaki personellere de çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir