Paylaş

Körfez Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde muhteşem bir konser verdi. Koro şefi Aysel Demircan yönetiminde konserde, koro üyeleri dilden düşmeyen şarkılarıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Hem Türk Sanat Müziği hem de Türk Halk Müziği’nin sevilen eserlerine, vatandaşlar da alkışlarıyla eşlik etti.

ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün eşi Hatice Söğüt’ünde katıldığı konserde; Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan, meclis üyeleri, Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Koro şefi Aysel Demircan yönetiminde konserde, koro üyeleri dilden düşmeyen şarkılarıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

HEP BİRLİKTE SÖYLEDİLER

İzleyiciler de koro üyelerine eşlik ederek, şarkıları hep bir ağızdan söyledi. İlginin oldukça yoğun olduğu konser sonunda Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan kısa bir konuşma yaparak Demircan ve koro üyelerine muhteşem gece için teşekkür etti. Başkan Şener Söğüt’ün eşi Hatice Söğüt de Demircan’a çiçek takdim etti.

 

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.