Paylaş

Körfez’de 2022-2023 eğitim öğretim döneminin ilk yarısı tamamlandı, öğrenciler karnelerine kavuştu. Karne dağıtım töreni ise Körfez protokolünün katılımıyla Mimar Sinan İlkokulu’nda gerçekleştirildi. Törene; Körfez Kaymakamı Uğur Kalkar, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, kamu kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

TATİLİ HAK ETTİNİZ

Öğrencilerin gösterileri ile başlayan programda konuşan Başkan Şener Söğüt, “Sizlerin mutluluğunu, sevincini gözlerinden okuyabiliyorum.  Eğitim döneminin ilk yarısını tamamladınız. Kısa bir tatili hak ettiniz. Tatili en iyi şekilde geçireceğinize inanıyorum. Güzelce dinlenin, bol bol kitap okuyun. Sizler bizim için önemlisiniz” dedi.

GÜZEL VAKİT GEÇİRİN

Körfez Kaymakamı Uğur Kalkar da, “2022-2023 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamladık. Karnelerinizi dağıtacağız ve sizler de güzel bir tatil dönemine gireceksiniz. Bu süreçte sizlerde emeği olan öğretmenlerimize de teşekküre diyorum. Güzel bir ara tatili hak ettiniz” dedi. Konuşmaların ardından protokol üyeleri öğrencilere karneleri takdim etti.

 

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.