Paylaş

Derince Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programa katılan Başkan Aygün, burada öğrencilerin hazırladığı gösterileri takip ederek hediye takdiminde bulundu

BAŞKAN AYGÜN YALNIZ BIRAKMADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanarak Fatih Sultan Mahallesi’nde kullanıma sunulan Derince Gençlik Merkezi, amatör branşlara ev sahipliği yapan spor salonu, konferans salonu, çok amaçlı salon, kütüphane ve kafeterya gibi çeşitli donatıları ile ilçe gençliğine en güzel şekilde hizmet veriyor. Gençliğe yönelik projelere daima önem veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de Derince Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programlara sık sık iştirak ederek, burada öğrencilerle bir araya geliyor.

DRAMA GÖSTERİSİ VE GİTAR DİNLETİSİ

Son olarak burada düzenlenen salon programına katılan Başkan Aygün, öğrencilerin hazırladığı resim sergisi, ney dinletisi, drama gösterisi, gitar dinletisi ve tekvando gösterisinin yer aldığı programı takip etti. Derince Belediyesi Meclis Üyesi Furkan Güngör, Derince Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Yüksel, Derince Gençlik Merkezi Sevgi Lordoğlu ve Derince İlçe Halk Eğitim Müdürü Abdülkadir Yardımcı’nın da takip ettiği etkinliklerin sonunda düzenlenen törenle Başkan Aygün, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.