Paylaş

Alt yapıdan, üst yapıya birçok çalışmanın eş zamanlı olarak devam ettiği Körfez’de, Belediye Başkanı Şener Söğüt’te çalışmaları yakından takip ediyor. Başkan Söğüt ilk olarak, İSU ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Yeniyalı Mahallesi’nde yürütülen alt yapı ve üst yapı çalışmalarını inceledi, teknik ekipten bilgiler altı. Söğüt, ”Kentimizi adeta ilmek ilmek işliyoruz. Sağlıklı alt yapıya kavuşturduğumuz mahallelerimizi, üst yapı çalışmalarıyla da konforlu hale getiriyoruz” dedi.

ORHAN ALİMOĞLU PARKI YENİLENİYOR

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, alt yapı ve üst yapı çalışmalarının ardından Esentepe Mahallesi’nde yenileme çalışmaları devam eden Orhan Alimoğlu Parkı’nda incelemelerde bulundu. Söğüt, “ Yeşil alanlarımızın sayısını her geçen gün çoğaltıyor, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda ise parklarımızı yenilemeyi de ihmal etmiyoruz.

BİN METREKARE YEŞİL ALAN

Hali hazırda yenileme çalışmalarına devam ettiğimiz Orhan Alimoğlu Parkı da bunlardan biri. Parkımız; 2 bin 500 m2 büyüklüğünde ve bin m2 yeşil alana sahip. İçerisinde; oyun grupları, fitness ve dinlenme alanları bulunacak. Aydınlatma ve otomatik sulama hatları döşendi. Çocuklarımızın güvenliği için güvenlik kameralarını da unutmadık. Çalışmalar tamamlandığında, ihtiyaca uygun parkımızı bölgemize tekrar kazandırmış olacağız” ifadelerinde bulundu.

TÜTÜNÇİFTLİK KENT MEYDANI HIZLA İLERLİYOR

Körfez’e vizyon projeler kazandıran ve bu doğrultuda çalışmalarına yön veren Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Tütünçiftlik Kent Meydanı projesinde yürütülen çalışmaları, ekipleriyle birlikte yerinde takip etti. Körfez’e yeni yaşam alanları oluşturuyoruz diyen Başkan Şener Söğüt; “İlçemize değer katacak, modern görünümüyle yeni yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Tütünçiftlik Kent Meydanı projemizde bunlardan biri. Halkımız hizmetin en iyisine layık. Biz, sevgiyle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.