Paylaş

İzmit Belediyesi koordinatörü Cem Serhat Dayanç, Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nin genel kurulunda başkan seçilen Ali Yıldız’a başarılar dilerken Başkan Hürriyet’in de selamını iletti

Kocaeli’nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türk Ocakları Kocaeli Şubesi, 18. Olağan Genel Kurulu, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Mevcut başkan Mustafa Arha’nın aday olmadığı kongreye tek aday olarak giren Ali Yıldız yeni dönem için başkan seçildi. 208 üyenin oy kullanma hakkı bulunan kongrede 7 yönetim kurulu, 3 de denetim kurulu üyesi seçildi.

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonunda gerçekleştirilen kongreye İzmit Belediyesi Koordinatörü Cem Serhat Dayanç, İzmit Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, İYİ Parti Kocaeli İl Kadın Politikaları Başkanı Yasemin Met, İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Gezer ve kongre üyeleri katıldı. Başkan Hürriyet’i temsilen katılım sağlayan Dayanç Yıldız’a başarılar dilerken, Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’in de selamlarını iletti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.