Paylaş

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci, Asırlık Çınar Evleri’nin tanıtımı için İzmit Düşkün ve Yaşlıları Koruma Derneği’ni ziyaret etti

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı hizmet veren, 50 yaş üzeri bireylerin gün içerisinde çeşitli aktiviteler yaptığı Asırlık Çınar Evleri’nin faaliyetleri devam ediyor. İzmit Belediyesi tarafından Asırlık Çınar Evleri’nin tanıtımı için Sevcan Tamer başkanlığında hizmet veren İzmit Düşkün ve Yaşlıları Koruma Derneği yeni binasında ziyaret gerçekleştirildi.

OTİZM SPOR VE YAŞAM MERKEZİ’NİN AÇILIŞINA DAVET

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci’nin ve Asırlık Çınar Evleri personelinin katıldığı ziyaret programında İzmit Belediyesinin yaşlılık alanında yaptığı hizmetler anlatıldı.  Ayrıca İzmit Düşkün ve Yaşlıları Koruma Derneği Sevcan Tamer ve ekibi yakın tarihte açılması planlanan Otizm Spor ve Yaşam Merkezi’nin açılışına davet edildi.

BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Asırlık Çınar Evleri’ndeki büyüklerimizin el emeği olan ahşap tepsi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci tarafından Sevcan Tamer’e hediye olarak takdim edildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tamer, İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.