Paylaş

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebzesem’de yer alan Anne Şehir Merkezi Nilüfer’de 6-8 yaş grubu çocuk üyelerin babaları ile katıldığı Babalar Günü etkinliği gerçekleştirdi. Programda çocuklar babaları ile özel zumba ve dans yaptılar. Hem fiziksel hem de zihinsel gelişime katkı sağlayan zumba etkinliğinde çocuklar hem çok eğlendi hem de babaları ile unutulmaz anlar yaşadılar.

HER YAŞTAN BİREY SPOR YAPMALI

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü çok sayıda ülkede Babalar Günü olarak kutlanıyor. Çocukların hayatlarına yaptıkları katkıyı takdir etmek için ortaya konan Babalar Günü, Türkiye’de de kutlanıyor ve bu kapsamda çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Büyükşehir, Anne Şehir Sağlıklı Yaşam Programına katılan çocuk üyelerin babaları için etkinlik hazırlandı. Etkinlikte, babalar haftanın yoğun iş temposunun yorgunluğunu attılar. Zumbanın canlı hareketleri ile dans eden ebeveynler, sporun her yaştan bireyin içinde olması gerektiğini belirttiler.

BÜYÜKŞEHİR’E MİNNETTARIZ

Dört yıldır Gebze’de oturduğunu ifade eden Şükrü Topçuoğlu oğlu Ömer Asaf ile katıldığı etkinliğin kendilerini memnun ettiğini belirterek Büyükşehir’e teşekkür etti. Topçuoğlu, “Bize Babalar Gününde böyle duygu yaşattıkları için herkese minnettarız. İlk defa oğlumla böyle bir programa katıldım. Gayet eğlenceli idi. Memnun kaldık.  Tekrar olursa yine katılırız. Çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

“BİZLERİ ÇOK GURURLANDIRDINIZ”

Programa kızı Duru İkra Avcı ile birlikte katılan baba Bilal Avcı da, “Büyükşehir, bizlere sunmuş olduğu bu etkinlikle bizleri çok onurlandırdı. Kızım ve ben çok mutlu olduk. Gebze’de böyle etkinliklerin olması hem çocuklarımız açısından hem de bizim açımızdan çok faydalı oluyor. Beraber vakit geçirmemize vesile oluyor. Bu yüzden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir