Paylaş

İzmit Belediyesinin ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla bu yıl da gerçekleştireceği toplu sünnet şöleni organizasyonu için kayıtlar devam ediyor

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, sosyal dayanışma ve yardımlaşma kapsamında kentte yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla bu yıl da toplu sünnet şöleni düzenleyecek. Hem ailelere destek sunacak hem de çocuklara güzel bir anı bırakacak olan şölene İzmit’te yaşayan aileler katılabilecek.

6-12 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR

6-12 yaş arası çocukların kabul edileceği toplu sünnet organizasyonunda yapılan değerlendirmelerin ardından başvuruları kabul edilen aileler, çocuklarını anlaşmalı hastanelerde sünnet ettirebilecek. Operasyonların ardından ise büyük bir sünnet şöleni düzenlenecek. İzmit Belediyesi; sünnet kıyafetleri, fotoğraf çekimleri, sünnet konvoyu ve ikramlarla çocuklara güzel bir anı bırakacak.

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

İhtiyaç sahibi aileler 7 Temmuz tarihine kadar Belsa Plaza B Blok 2. katta bulunan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne başvurularını yüz yüze yapabilecek. Başvuruda ebeveyn ve çocuğun kimlik fotokopileri ile ikametgah belgeleri yeterli olacak. Vatandaşlar ayrıntılı bilgi için 0262 318 00 00 numaralı telefonu arayarak detayı bilgi edinebilir.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.