Paylaş

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında dün Aksığın ve Tepecik Mahalleleri’nde hemşehrileriyle kucaklaştı.

Başiskele’nin sevilen Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, kentin her bir mahallesine yaptığı ziyaretlerde Başiskeleli komşularıyla buluşmayı sürdürüyor. 7’den 77’ye büyük küçük her hemşehrisiyle bir arada, iç içe olmaya büyük özen gösteren Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Katılımcı Belediyecilik” anlayışıyla hep birlikte ilçeyi yönettiği komşularıyla istişarelerine devam ederek kentte güzel işler yapmaya devam ediyor.

İLK DURAK AKSIĞIN MAHALLESİ

Mahalle ziyaretleri kapsamında son olarak AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve beraberindeki heyet ile birlikte ilk olarak ilçenin yemyeşil doğal güzellikleri içerisinde yer alan Aksığın Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Özlü, burada yoğun sevgi ve ilgiyle karşılandı. Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’yü can-ı gönülden kucaklayan mahalle sakinleri, samimi misafirperverlikleriyle Anadolu irfanının özelliklerinin Başiskele’de devam ettiğini sergilediler. Komşularıyla sıcak ve samimi ortamda sohbet eden Başkan Özlü, Başiskeleli hemşehrilerinin istek, talep ve önerilerini can kulağıyla dinleyerek yerinde ortak çözümler üretti.

TEPECİK MAHALLESİ’NDE AKŞAM ÇAYI EŞLİĞİNDE MUHABBET

Aksığın Mahallesi’nden sonra Tepecik Mahallesi’nde geçen Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü ve beraberindeki heyet burada da yoğun kalabalık tarafından büyük sevgi ve ilgiyle karşılandı. Komşularıyla birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyan Başkan Özlü, akşamın geç saatlerine kadar sıcak çay eşliğinde muhabbet etti.

“BAŞİSKELE’NİN YAŞAM KALİTESİ ARTMAYA DEVAM EDİYOR”

Her iki mahalleye yaptığı ziyarette de hemşehrilerinin istek, talep ve önerilerini dinleyen ve çözüm üreten Başkan M. Yasin M. Özlü komşularına hitaben yaptığı konuşmada, Başiskele’nin doğal güzelliklerini ve tarihi dokusunu koruyarak kentin gelişimi ve yaşam kalitesinin artırılması için sürdürdükleri projeler hakkında bilgi verdi. Aynı zamanda, gelecekte yapmayı planladıkları çalışmaları da paylaşarak Başiskeleli her bir bireyin fikirlerine açık olduklarını vurguladı.

Başiskele’de herkes ve her kesim ile istişareye büyük özen gösterdiğini söyleyen Başkan Özlü, vatandaşların görüşlerini alarak kente daha iyi hizmet sunma, daha güzel işler yapma ve halkın ihtiyaçlarını ivedilikle yerine getirme konusundaki kararlılıklarını dile getirdi.

Başkan M. Yasin Özlü konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Başiskele için durmadan, yorulmadan, yavaşlamadan çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi aşkınan çalışan yorulmaz. Bizler de sevdamız Başiskele için gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Misafirperverliğiniz, fikir ve görüşleriniz ile bize sunmuş olduğunuz katkılardan dolayı siz değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir