Paylaş

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Hasan Arabacı, İzmit Belediyesinin EYT tazminatlarını ödemek için yapacağı arsa satışlarını sürekli reddeden Cumhur İttifakı’na seslendi;  “Bu insanlara ettiğiniz zulüm yetmedi mi? Bir an önce işçinin hakkını teslim edin”

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Hasan Arabacı, İzmit Belediyesinin EYT’li personellerin tazminatlarını ödemek için yapacağı arsa satışlarını sürekli reddeden Cumhur İttifakı’na seslendi. Hasan Arabacı, “Belediye, işçilerin haklarını ödemek istediğinde takoz koyup ‘onlar yapmadı bak biz yaptık’ demek için yaptığınız bu zulüm nedir?” dedi.

İŞÇİLERİN HAKLARINA GİRMEDİĞİNİZİ Mİ ZANNEDİYORSUNUZ?

Hasan Arabacı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bu insanlara ettiğiniz zulüm yetmedi mi? Siz bu görevleri Allah rızası için mi yapıyorsunuz, kendi çıkarlarınız için mi? Muhalif belediye işçilerin haklarını ödemek istediğinde takoz koyup ‘onlar yapmadı bak biz yaptık’ demek için yaptığınız bu zulüm nedir? İşçilerin haklarına girmediğinizi mi zannediyorsunuz?

“BİR AN ÖNCE BU YANLIŞTAN VAZGEÇİN”

Kendi belediyelerinizde bile hala işçiler haklarını bekliyor, öteleyip duruyorsunuz. Bir an önce bu yanlıştan vazgeçin ve lüks harcamalarınızdan vazgeçip bir an önce işçinin hakkını teslim edin. Bu aziz millet gereken dersi size yerel seçimlerde muhakkak verecektir” ifadelerine yer verdi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.