Paylaş

İzmit Belediyesi’nde EYT tazmitlarının ödenmesi için arsa satışına 4 aydır karşı çıkan Akp meclis üyeleri geçtiğimiz gün arsa satışında ihaleye Büyükşehir’ inde girmesi koşuluyla satışa onay vereceklerini açıklaması üzerine eleştiri oklarını üstüne çeken Akp’ lilere bir çıkışta Gençlik Kolları MYK üyesi Caner ARDUÇ’ tan geldi.

Sosyal Medya Üzerinden açıklama yapan ARDUÇ, “ Akp’li meclis üyeleri girdikleri her bataklığa Büyükşehir belediye başkanını da çekiyorlar. Bunu da sorun çözücü olarak lanse ettirmeye çalışıyorlar. Madem Tahir Büyükakın bu sorunları çözecek mecliste size ne gerek var kardeşim o zaman. Akp’ li Meclis üyeleri Eyt’lilerin tazminatlarının ödenmemesi için aylarca can hıraş çalıştılar şimdi Tahir hoca bizi kurtar diyorlar” dedi.

EYT’LİLERİN TAZMİNATLARI ERİDİ

2 ay önce yapılan Meclis toplantısında arsa satışına Akp’li meclis üyeleri onay verseydi ortalama tazminatları 300 bin liradan hesaplasak bir eyt’ li dolar kuru 21,45 tl’ den 13985 dolar alacakken bugün 11.100 dolar alıyor. Yani Akp’ li Meclis üyeleri Eyt’ lilerin cebinden bu 2 aylık süreçte ortalama 2885 dolar ( 77900tl ) eksilttiler.

BÜYÜKAKIN OLSA OLSA AKP’Lİ YÖNETİCİLERİN KURTARICISI OLUR

Bu beceriksizliklerin üstünü kapatmak için kullandıkları Tahir Büyükakın hamlesi ile sayın Büyükakın Sorun Çözücü değil anca Akp’li beceriksiz yöneticilerin kurtarıcısı olur. Bu etkin kirli siyasetinizle Vatandaşı mağdur etmek üzerine kitap yazsanız ansiklopedi olur!

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.