Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Mimar Sinan Mahallesi’nde Petkim Park bölgesinde bulunan esnafı ziyaret etti, kolaylıklar diledi. İlk olarak bölge esnafı ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Şener Söğüt, gelen talepleri de tek tek not aldı. Sohbet ortamında gerçekleştirilen buluşmada yapıla çalışmalar hakkında bilgi de veren Başkan Söğüt, daha sonra bölgedeki esnafları dolaştı.

SİZLERLE BİRLİKTE YAPIYORUZ

Körfez’i geliştirmek, geliştirirken de güzelleştirmek için gece-gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Göreve ilk geldiğimizde dediğimiz gibi, attığımız her adımı ortak akıl ile atıyoruz. Körfez’ güzelleştirirken, esnafımızın ve vatandaşımızın taleplerine göre yol haritamızı çiziyoruz. Yapılan her yatırım da sizlerin de emeği büyük” dedi.

GÜZEL BİR MEYDAN OLACAK

Mimar Sinan Mahallesi’nde ana caddeyi dekoratif aydınlatmalar ile güzel bir görünüme kavuşturduklarını belirten Başkan Söğüt, “Kent meydanımız da bitmek üzere. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte adeta vatandaşlarımızın nefes alabileceği bir alan olacak. Proje içeriisndeki yolun alt kısmındaki park da gerek peyzaj çalışması gerekse oyun alanları ile çok güzel bir hal aldı” dedi

DESTEĞİNİZ MUTLU EDİYOR

“Biz vatandaşlarımıza hizmet etmek için varız” diyen Başkan Söğüt, “Sizlerin taleplerini, önerilerini karşılamak için çalışıyoruz. Körfez Belediyesi olarak mahallelerimizin eksikliklerini gidermek için hizmetlerimizi olağanüstü gayretle sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın vermiş olduğu destek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.