Paylaş

3-7 Ağustos tarihlerinde Nevşehir’de yapılan Anadolu Yıldızları (ANALİG) Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli il karması karate kız ve erkek takımlarımız genel klasmanda ayrı ayrı Türkiye ikincisi oldular.

Anadolu Yıldızları (Analig) Kocaeli İl Karması Karate Bayan Takımı:

Leylanur Yıldırım, Ecrin Yıldız, Esmanur Hümeyra Eraslan, Simay Işık, Elif Berre Doğan, Yadigar Egin,

Duru Nazlı Osanmaz, Kübranur Hanne Eraslan

Aldıkları madalya ve dereceler :

Leylanur Yıldırım, Esmanur Hümeyra Eraslan, Yadigar Egin ile Elif Berre Doğan birinci ve Ecrin Yaldız üçüncü olarak aldıkları dereceler ile genel klasmanda takım halinde Türkiye ikincisi oldular.

Anadolu Yıldızları (Analig) Kocaeli İl Karması Karate Erkek Takımı:

Ebubekir Binici, Haktan Köse, Ertuğrul Pestil, Ege Kayra Yılmaz, Yusuf Öztürk, Deniz Tunç, Boran Kural, Eren Ertuğ ve Utku Taha Kütük.

Aldıkları madalya ve dereceler:

Ertuğrul Pestil ve Boran Kural birinci, Haktan Köse ile Ege Kayra Yılmaz üçüncü ve Yusuf Öztürk beşinci olup aldıkları dereceler ile genel klasman takım halinde erkeklerde Türkiye ikincisi oldular.

Kafilede büyük sevinç

Kafile Başkanlığını Kocaeli Karate İl Temsilcisi Soner Açıkyol yaparken, Şaban Ağaya, Yunus Erşeker, Akmet Akçay, Osman Özdağ ve Zeynep Betül Yazıcı antrenör olarak yer aldılar. Kız ve erkek sporcularımızın takımlar halinde Türkiye ikincisi olması Kocaeli kafilesinde büyük sevinçle karşılandı. Takımlarda yer alan sporcuların bağlı oldukları kulüplere, antrenörlerine ve ailelerine teşekkür ederek Kocaeli takım ve sporcularının başarılarının artarak devam edeceğini inandıklarını ifade ettiler.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir