Paylaş

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Muharrem Tutuş, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in açıklamalarına cevap verdiEYT’li işçileri çeşitli bahaneler ile oyalayarak alacaklarını vermeyen ve mağdur eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in açıklamalarına cevap veren AK Parti İzmit İlçe Başkanı Muharrem Tutuş:” İzmit’i bu köhnemiş, liyakatsiz ve kirli siyasi anlayıştan kurtaracağız. ”dedi“ÇOK TALİHSİZ BİR AÇIKLAMA DAHA YAPILMIŞ”Başkan Muharrem Tutuş açıklamasının devamında : “İzmit Belediye Başkanı’nın talimatı ile bir Belediye Başkan Yardımcısının ağzından, her zamanki gibi çok talihsiz bir açıklama daha yapılmış, keşke yapılmasaydı. Ancak, İzmit’i bu köhnemiş, liyakatsiz ve kirli siyasi anlayıştan kurtaracağız.“DEMİŞ Kİ, BELEDİYENİN ARAZİLERİNİ BU KİŞİLERE PEŞKEŞ ÇEKTİK”Demiş ki Fatma Kaplan Hürriyet mealen, “Evet, biz Belediye’yi önce CHP’li, akraba, hemşehri, gelin, yandaş ve eşe-dosta borçlandırdık sonra da Belediyenin arazilerini bu kişilere peşkeş çektik. Ancak, bunu yapan başka kişiler ve Belediyeler de var, biz de size bunları mı soralım?” “FATMA HANIM BUNU İLK KEZ YAPMIYOR”

Ne kadar acı, ne kadar sığ ve ne kadar milletten kopuk bir açıklama. Fatma Hanım bunu ilk kez yapmıyor. Daha önce de, akrabalarına ve gelinlerinin hemşehrilerine kurdukları şirketler ve verdikleri ihalesiz işleri açıkladığımızda, “Evet, biz bunları yaptık. Ancak, ben de sizinkileri mi açıklayayım?” demişti. Mecliste canlı yayında. “BİRBİRİMİZİ İDARE EDELİM DİYE DEĞİL”

Açıklayacaksınız tabii efendim. Hangi partili olursa olsun, hangi Belediye’de neler oluyorsa ve ne biliyorsanız soracaksınız hesabını. Millet bizlere bunun için yetki verdi. Birbirimizi idare edelim diye değil. Zaten bildiğiniz ve açıklayacağız bir şey de yok da çaresizlik içinde suç yansıtmaya gayret ediyorsunuz.“SİZ ZANNEDİYORSUNUZ Kİ, MİLLETİN AKLI BULANACAK”

Hemşehrilerimiz her şeyi takip ediyor Fatma Hanım. Her şeyi görüyor ve anlıyor. Siz zannediyorsunuz ki kırk tane farklı farklı açıklamalar yapınca milletin aklı bulanacak. Yanılıyorsunuz, İzmitli hemşehrilerimizin tamamı, artık; sizi de akrabalarınızı da Kırıkkaleli gelininizi de İstanbullu 1’e 20 kiralama ödediğiniz firmaları da akrabalarınız üzerine kurulan şirketleri de İbrahim Aydın’ı da araç filosu olmayan firmaya verdiğiniz araç kiralama ihalelerini de biliyor.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir