Paylaş

Genel İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük, İzmit Belediyesi emekçilerini hedef alan Kocatepe Mahalle Muhtarı Kabak’a seslenerek; “Hiç kimse emekçilerin çalışmasına söz edemez” dedi

Aynı zamanda Büyükşehir Belediyesinin personeli olan Kocatepe Mahalle Muhtarı Mustafa Kabak, geçtiğimiz günlerde İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğündeki işçileri hedef alan paylaşımda bulunmuştu. Mahallede otlayan koyunların fotoğrafını paylaşarak bölgede çalışan emekçilerle kendince dalga geçen Muhtar Kabak’a sert eleştiri Genel İs Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük’ten geldi.

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ”

Konuyla ilgili basın açıklaması yapılacağını söyleyen Vedat Küçük, “Daha önce İzmit Belediyesinde çalışan, Büyükşehir Belediyesi personeli olan muhtar şahsa sesleniyorum. İzmit Belediyesi işçisine kimse hakaret edemez. Cuma günü temsilci arkadaşlarımız bu konu ile ilgili basın açıklaması yapacak. Hukukçu arkadaşlarımızla da görüşeceğiz. Gerekirse suç duyusunda bulunacağız. İzmit Belediyesi işçisi namusludur, erdemlidir. Hiç kimse emekçilerin çalışmasına söz edemez. Bu konuda siyaset de yapamaz” dedi.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir