Paylaş

Kastamonu Valisi olarak atanan Derince Kaymakamı Meftun Dallı için Yelken Kafe’de uğurlama töreni düzenlendi. Başkan Aygün yaptığı konuşmada Dallı’ya gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

İl ve İlçe Protokolü Katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla 10 Ağustos tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Kastamonu Valisi olarak atanan Derince Kaymakamı Meftun Dallı için uğurlama töreni tertip edildi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ev sahipliğinde Yelken Kafe’de gerçekleşen programa Derince Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Vekili Deniz Albay Hikmet Girgin, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Vali Yardımcıları Salih Bıçak ve Abdul Raif Ulusoy, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, askeri erkan, kaymakamlık ve belediye daire müdürleri ile il ve ilçe protokolü geniş katılım sağladı.

“Büyük mutluluk duydum”

Programda açılış konuşmasını yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Kastamonu Valiliği‘ne atanan Derince Kaymakamımız Sayın Meftun Dallı’ya ilçemize olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Valimize yeni görevinde üstün muvaffakiyetler diliyorum” dedi. Kastamonu Valisi olarak görev yapacak olan Meftun Dallı yaptığı konuşmada, “Katılımlarınızdan dolayı başta Başkanımız Zeki Aygün’e ve sizlere ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel ilçemize hizmet etmekten ve burada sizlerle yol yürümekten büyük mutluluk duydum” dedi.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir