Paylaş

İlçe genelinde sürdürdüğü esnaf buluşmalarına bu kez Yavuz Sultan Mahallesi’nde devam eden Başkan Aygün “Esnaflarımızla aramızda gönül bağımız var” dedi

ESNAF BULUŞMALARI

Derince’ye değer katan projeleri birbirinden önemli projeleri hayata geçiren Başkan Aygün, istişareye verdiği önem doğrultusunda esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor. Her hafta ilçenin farklı noktalarında esnaf buluşmaları gerçekleştiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün son olarak Yavuz Sultan Mahallesi’ne konuk oldu. Esnaflarla sık sık bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Aygün, “Esnaflarımız ile düzenlediğimiz programda bir araya gelerek kentimize kazandırdığımız ve bundan sonraki süreçte yapacağımız projelerimizi paylaştık” dedi.

BU KEZ YAVUZ SULTAN

Başkan Aygün’ün ev sahipliğinde düzenlenen esnaf buluşması programı Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, Meclis Üyeleri Kenan Yalçın, Hamza Macit, Furkan Güngör, Levent Alpak, Yavuz Sultan Mahalle Muhtarı Hamiyet Kağıtlı, Derince Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Sargın, 60 Evler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erman Ertan ve bölge esnafının katılımıyla gerçekleşti. Esnaflara katılımları için teşekkür eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Kıymetli esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.