Paylaş

Derince’de gerçekleşen STK buluşmaları kapsamında bu kez Serhat İlleri Kars-Ardahan-Iğdır Dayanışma Derneği ile Kocaeli Adıyamanlılar Derneği ziyaret edildi

BAŞKAN AYGÜN STK’LARIN YANINDA

Derince’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile sık sık bir araya gelerek istişarede bulunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergiliyor. Her zaman derneklerin yanında olan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün teşkilat programları kapsamında dernekleri yine yalnız bırakmadı, yanlarında oldu. Bu kapsamda Derince’de gerçekleşen dernek ziyaretlerinin ilk durağı Serhat İlleri Kars-Ardahan-Iğdır Dayanışma Derneği oldu.

İLK DURAK SERHAT İLLERİ

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Veysel Tipioğlu ve Cemil Yaman, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, Derince Belediyesi Meclis Üyeleri Nurhan Baytak ve Ayşe Şiranün ile teşkilat yöneticilerinin de hazır bulunduğu ilk programda Serhat İlleri Kars-Ardahan-Iğdır Dayanışma Derneği Başkanı Fuat Katkay, yönetim kurulu üyeleri ve dernek mensupları ziyaret edildi. Gündeme dair gelişmelerin konuşulduğu toplantıda hizmete sunulan projeler de değerlendirildi.

İKİNCİ BULUŞMA ADIYAMANLILAR’DA

Derince’de gerçekleşen ikinci STK buluşması programı bu kez Yenikent Mahallesi’nde yer alan Kocaeli Adıyamanlılar Derneği’nde oldu.  AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Veysel Tipioğlu ve Cemil Yaman, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, Derince Belediyesi Meclis Üyeleri Nurhan Baytak ve Ayşe Şiranün ile teşkilat yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette Kocaeli Adıyamanlılar Derneği Başkanı Sinan Yılmaz ve dernek üyeleriyle hasbihal edildi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.