Paylaş

Geçtiğimiz sene ağustos ayında Başiskele Sahilinde hizmete açılan Genc-i  Âlâ Kafe’ye vatandaşlar yoğun ilgi göstermişti. Başiskele Belediyesi bu yoğun ilgiye karşılıksız kalmayarak Barbaros Mahallesinde ikinci Genci Ala Kafe şubesini açmıştı. Mavi ile yeşilin buluşma noktası Kocaeli’nin en güzel sahillerinden birine sahip olan Başiskele Sahili’nde gün geçtikçe artan insan hareketliliği neticesinde Genci Ala Kafe üçüncü şubesi ile yine Başiskele Sahilinde hizmet vermeye başladı.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü her fırsatta olduğu gibi yine Başiskele Sahili’nde komşularıyla muhabbet etmek için ziyaretlerini gerçekleştirirken yeni mobil kafeyi de ziyaret etti. Ziyaret esnasında çalışanlara kolaylıklar dileyip, hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Özlü, komşularıyla da istişarelerini gerçekleştirdi.

ANTİK KÖFTE YANINDA

Üçüncü şubesiyle hizmete açılan Genci Ala kafe diğer şubeleri gibi tatlı, çay, sıcak ve soğuk kahve çeşitleri ile al – götür konseptinde hizmet verirken, haftanın her günü 08.00 ile 24.00 saatleri arasında açık. Yeni açılan kafe yine Başiskele Belediyesinin diğer bir sosyal projesi olan Antik Köfte Kafe & Restoranın hemen yanında bulunuyor.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.