Paylaş

Kartepe Belediyesi’nin ödüllü projelerinden biri olan Alo Evlat Sağlık Kulübü Ekipleri, erken yaşta iki evladını kaybeden Sebile Altınkaya’ya (92) unutamayacağı bir gün yaşattı.

 Projenin hayata geçtiği günden itibaren 7/24 Kartepe’nin çınarlarına hizmet eden Alo Evlat Sağlık Kulübü Ekipleri, pandemi sürecinden beri evinden çıkamayan Sebile teyzeyi evinden alarak Kartepe’nin güzelliklerini yakından görebileceği unutulmaz bir gün yaşatarak yine kalplere dokundu.   

 Erken yaşta iki evladını 2019 yılında da eşini kaybeden Sebile Altınkaya, eşinin rahatsızlığı döneminde Alo Evlat Sağlık Kulübü’nden hizmet almaya başlamıştı. Emekevler Mahallesi’nde ikamet eden Sebile teyze Kartepe Belediyesi’nin katkılarıyla hayatını sağlıklı bir şekilde idame ettiriyor.

 YİNE KALPLERE DOKUNDU

Alo Evlat Sağlık Kulübü tarafından moral gezileri kapsamında evinden alınan Sebile teyze Kartepe Sukay Park’ta misafir edildi. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi de Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri tarafından Sebile Altınkaya‘nın (92) tüm ihtiyaçları giderilmişti ve hali hazırda da temel ihtiyaçları karşılanmaya devam ediliyor.

 SEBİLE TEYZE’DEN TEŞEKKÜR 

Yaşadığı güzel günün ardından Sebile teyze “Mustafa Başkan evladım başta olmak üzere bize hizmet getirip götüren evlatlarıma teşekkür ederim. 2019 yılında 98 yaşında eşim vefat etti. Eşimin hastalık sürecinde Alo Evlat Sağlık Kulübü’nden hizmet almaya başladım. Bir evlat gibi her zaman yanımda oldular. Bugün de beni misafir ederek güzel bir gün yaşattılar. Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir