Paylaş

İzmit Belediyesinin, ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla organize ettiği geleneksel Toplu Sünnet Şöleni yarın Cephanelik Spor Kompleksi’nde coşkuyla gerçekleştirilecek

 

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor. İzmit Belediyesi kentte yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla yarın gerçekleştireceği Toplu Sünnet Şöleni ile renkli görüntülere ev sahipliği yapacak. Hem ailelere destek sunacak hem de çocuklara güzel bir anı bırakacak olan şölen Cephanelik Spor Kompleksi’nde yapılacak.

KONVOY İLE BAŞLAYACAK

Programlar saat 15.30’da Cumhuriyet Parkından hareket edecek sünnet konvoyuyla başlayacak. Kuruçeşme, Alikâhya, Doğu Kışla ve Orduevi’nden Cumhuriyet Parkı konvoyuyla eş zamanlı servis kaldırılacak. Saat 18.00 itibariyle Cephanelik Spor Kompleksi’ne taşınacak şölen Kuran Tilaveti ve Sünnet Duasının okunmasıyla başlayacak. Ardından yemek ikramları şarkılar, animatörler, fotoğraf çekimleri, çocuk oyun grupları ve İzmit Belediyesi Kent Orkestrasının konser performansı eşliğinde tam bir şölen yaşanacak.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.