Paylaş

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 197. Yılı ve Zabıta Haftası sebebiyle belediyede görev yapan zabıta personeliyle bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir ve Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya’nın da katıldığı ziyarette zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Söğüt, tek tek tebrik etti.

FEDAKARLIK GEREKTİREN BİR GÖREV

Zabıta teşkilatının şehir için önemli görevleri bulunduğunu ve bu görevi de başarıyla yerine getirdiğini söyleyen Başkan Şener Söğüt, “Zabıta Teşkilatı; belediyelerin iç güvelik birimi, tabiri caizse kolluk birimidir. Her birimimizin zorlukları var ama sizlerin zorlu çalışma hayatının yanında hem özveri hem de fedakârlık gerektiren bir görevi var” dedi.

KURUMUN DIŞA YANSIYAN YÜZÜSÜNÜZ

Zabıtanın kurumun dışa yansıyan yüzü olduğunun da altını çizen Başkan Şener Söğüt, “Tüm zabıta personelimize göstermiş olduğu başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Tüm zabıtalarımızın zabıta haftasını ve zabıta teşkilatının 197. kuruluş yıldönümünü tekrar kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.