Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Tütünçiftlik ve Yarımca sahilinde bulunan Kadın El Emeği Satış ve Sergi Alanlarını gezdi, kadın girişiciler ile sohbet etti. Başkan Söğüt’e ziyaretlerinde Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan da eşlik etti. İlk olarak Tütünçiftlik Sahili’nde bulunan Kadın El Emeği Satış ve Sergi Alanı’nı gezen Başkan Söğüt, girişimci kadınlarla sohbet etti.

EV EKONOMİLERİNE DESTEK

Yarımca Sahili’nde bulunan el emeği satış noktasını da ziyaret eden ve girişimci kadınların çay ikramını geri çevirmeyen Başkan Söğüt, “Buradaki her ürün el emeği, göz nuru. Körfezli kadınlarımızın üretmiş oldukları el emeği ürünlerini burada satarak ev ekonomilerine katkı sağlıyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor.

KADIN GİRİŞİMCİLERDEN TEŞEKKÜR

Sergi ve satış alanını açtığımız günden bu yana gerçekten kadınlarımızdan güzel dönüşler aldık. Yaz akşamlarında sahillere gelen vatandaşlarımız da bu güzel ürünleri görerek satın aldılar. Hem girişimcilerimiz mutlu oldu hem de vatandaşlarımız el emeği ürünlere ulaşarak alışveriş yaptı” dedi. Kadın girişimciler de Başkan Söğüt’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir