Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Halk Meclisi programları kapsamında; Hacı Osman Mahallesi’nde vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya geldi. “Bu kentin insanıyla, gönül bağımız var” dedi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Halk Meclisi Toplantıları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. Mahallenin her noktasını gezen Başkan Söğüt’e, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Nurettin Okutan, Başkan Yardımcıları Levent Yılmaz ile Serkan Yeğnidemir, birim müdürleri, meclis üyeleri eşlik etti. Mahallede incelemelerde bulunan Başkan Söğüt, vatandaşlarla da sohbet etti.

ÇÖZÜMÜ YERİNDE ÜRETİYORUZ

Mahallelerimizin eksikliklerini, vatandaşlarımızın taleplerini biliyoruz diyen Başkan Söğüt, “ Bu kentin insanıyla, gönül bağımız var. Attığımız her adım da vatandaşımıza hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Halk Meclisi toplantılarımızda ise sorunu yerinde görerek, çözümü de yerinde üretiyoruz” dedi.

Körfezliler, Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün sık sık kendilerini ziyaret ettiğini belirterek, hayata geçirdiği projeler sebebiyle teşekkür ettiler.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir