Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okudan ile birlikte mahalle başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Söğüt, “İlçemizin her bir ferdine, hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya; Belediye Başkanı Şener Söğüt, İlçe Başkanı Nurettin Okudan, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ile mahalle başkanları katılım sağladı.

BAŞKAN SÖĞÜT, “BİRBİRİMİZE GÜÇ KATIYORUZ” Mahalle başkanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Şener söğüt, “AK Partimizde, bu kutlu yolda mahalle başkanlarımızın katkısı ve emeği çok değerli. Hep birlikte ilçemiz, ilimiz ve Ülkemiz için çalışarak Türkiye yüzyılına emin adımlarla ilerliyoruz. İlerlerken de birbirimize güç katıyoruz” dedi.

HİZMET ANLAYIŞIMIZIN TEMELİNDE MİLLETİMİZ VAR

Körfez’e kazandırılan her projenin, kentte yaşayan tüm fertler için olduğunu belirten Başkan Söğüt, “Hizmet anlayışımızın temelinde milletimiz var. Hep birlikte insanımızın mutluluğu için mahalle başkanlarımızla sokak sokak, ev ev her sorunu çözmek, her talebi yerine getirmek için dün olduğu gibi yarında çalışacağız. Sizlerden gelen her konuyu titizlikle irdeliyoruz ve takipçisi oluyoruz” ifadelerinde bulundu.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.